Hakkımızda

Sultanı kahve olarak öncelikle kakule ve sultani araması ile birleştirdiğimiz ve içimi kolay sert olmayan kahvemiz olan sultani kahvenin özellikleri arasında birçok hastalığa iyi gelebilecek etkileri bulunmaktadır. Sultani kahve Türkiye de birçok yerde kullanılmakta olup bizim için önemli olan kahvemizin tadına bakarak ne kadar kaliteli bir kahve içtiğinize emin olmanızdır. Sultani kahve istediğiniz her an internetten ulaşabilir veya web sitemizi inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz. Kaliteli tadı ve birçok hastalığa ışık tutması ile birlikte sizde her gün içmenizde bağımlılık yapacak sayısız birçok faydası bulunmaktadır. Özellikle kakule bitkisi şifa kaynağı bir bitki olmasından dolayı kakuleyi kahvemizin içine özellikle harmanladık siz kahvenizi yudumlarken aynı zamanda sizdeki birçok şikayete iyi geleceğinizi düşündüğünüzde sultani kahveden ayrılamıyor olacaksınız. Sitemizde kahvemizin tüm özelliklerini ekledik ve satışını gerçekleştiriyoruz. 

Osmanlı dibek kahvesi ve sultani kahve olarak adlandırdığımız eski Osmanlı zamanlarında da kullanılan ve çok sevilen bir kahve çeşidi olan sultani kahve Osmanlı zamanında ki kişilerin ne kadar zengin içerikli kahve içtiklerini de aynı zamanda gözler önüne sermektedir. Sultani kahve olarak müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi bizim için çok önemli. Sonuç odaklı çalışmalarımız ile birlikte sultani kahve içeriğindeki zenginliği ve her içtiğinizde farklı bir tad alabileceğiniz Osmanlı yöresine ait olan Osmanlı dibek kahvesi sevdiklerinizle birlikte günün her saatinde içebileceğiniz bir kahvedir. Türkler kahve ve kahve zevkine düşkün kişiler olarak kahve ve çeşitlerinden kesinlikle vazgeçememektedirler. Kahve alışkanlığı aslında kültürümüze Osmanlı zamanından gelmiş ve bu şekilde sürüp giden ve arkadaşlar dostlarla birlikte içildiğinde ise daha bir anlam kazanan bir alışkanlıktır. Kahve içecekseniz o halde sultani kahve içerek kahvenin tadına daha iyi varabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Kahvemizi için ve ne kadar beğeneceğinizden eminiz.

Sultani kahve içeriğindeki kakule ve sultan, bitkilerinin bileşimi ile kesinlikle yabancı madde içermemekte ve sağlık dostu bir kahvedir Akciğer, mide bronşit hatta cinsel aktivite performanslarına varıncaya kadar birçok konuda vücudunuza etkisi olan ve bu etkilerin tamamen olumlu olarak seyrettiği bir kahve çeşididir. Eğer kahve içmeyi bir alışkanlık haline getirdiyseniz normal kahve yerine mutlaka sultani Osmanlı dibek kahvesi içmelisiniz. Sürekli kullanımınızda eğer iştahsızlık ile ilgili, bir probleminiz varsa bu şikayetinizden kurtuluyor olacaksınız

 
Rate this item
(0 votes)

Latest from Safe Tools That A Person How To Unlock Iphone 3G

back to top
Sultani Tatlar

SULTANİ, 2008’den bu yana kahve ve tatlı ürünler (Türk Kahvesi, Dibek Kahvesi, Espresso, Bitki Çayları ve tatlı çeşitleri vb.) üreten ve gıda sektöründe bilinen birçok restaurant, kafe ve franchise gruplarının fason tedarikçisi konumunda olan Opak Gıda’nın bir markasıdır. Sultani Dibek Kahvesini Ulusal bir tat ve marka yapan OPAK Gıda tatlı kafe kültürüne yeni bir konsept daha kazandırıyor.

Devamı »

İletişim

Alaaddinbey Mh. Nilüfer Ticaret Merkezi (NİLTİM) 620. Sk. No.3/A Nilüfer / BURSA

  • tel.: 0224 223 22 11
  • e-mail: info@sultani.tc

Twitter Facebook Vimeo